"Виртуальный Луганск"

  Луганський обласний український музично-драматичний театр


Публикации

Виртуальный Луганск - Культура - Луганський академічний український музично-драматичний театр (страница создана в 2000 году)

Луганський академічний український музично - драматичний театр
 

Луганский академический украинский музыкально-драматический театр

Обновленная информация о театре >>>

Адреса театру: вул. Оборонна, 11
Довідки за телефоном.: 92-20-83; 92-20-77; 92-20-81.

Головною і знаковою подією 2002 р стало надання театру статусу “академічного”. Це визнання високого художнього рівня вистав, багаторічна, клопітка робота колективу в збереженні і розвитку духовних надбань української театральної культури, це невпинній пошук нової естетики та театральної мови в розкритті світогляду людини сьогодення.

12 - 18 черня театр втретє брав участь у Всеукраїнському фестивалі музичних прем’єр ”Мельпомена Таврії”, що проходив у Херсоні. На фестивалі були представлені музична драма “Свіччине весілля” І. Кочерги та драма – феєрія “Варрава” М.де Гельдерода. Театр був відзначений дипломом лауреата “За творчій пошук у поетичному осмисленні і сучасному прочитанні української класичної п’єси”. За високопрофесійне хорове звучання відзначена хормейстер Ірина Юсупова.

Театр проводить велику естетично-виховну роботу серед молодого покоління. Тому не випадково, що в репертуарї з’явились вистави, в центрі яких визначна особистість, великої духовної сили. Це Леся Українка (І все-таки я тебе зраджу…), Тарас Шевченко (Поет і княжна) і нарешті “Запитай колись у трав” Я.Стельмаха.

Через призму світлих почуттів першого кохання театр говорить з сучасником про ціну стійкості духу та мужність, про вірність і зраду, про той моральний вибір, що дозволив юним краснодонцям зробити крок в безсмертя.

В театр, після закінчення Луганського колледжу культури та мистецтв, прийшли молоді та талановиті актори Наталя Кутова, Олександр Баркар, Тетяна Антонюк, Наталя Мірошник, Євген Мерзляков. Вони з успіхом дебютували у виставі “Запитай колись у трав”.

На 2003 наш театр планує випустити ”Сімейний рекет” А.Ніколаї, ”Учитель танців” Лопе де Вега та “Ромео і Джульєтта “ В.Шекспіра.

В цьому році відбудеться ювілейний творчій вечiр Народного артиста України Михайла Голубовича з нагоди його 40-річча творчої діяльності. То ми маємо надію на широкомасштабний проект з участю цього артиста.

Директор театру
Заслужений діяч мистецтв України М.І.Кошовий.

[Історична довідка] [Діючий репертуар] [Творчий склад] [Афіша]