Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 31.05.2011 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

Прем’єра вистави «Езоп»

   / 10:55 31.05.11  

До прем’єри вистави «Езоп» (Лисиця й виноград) за Гільєрме Фігейредо у Луганському Обласному Академічному Українському Музично-драматичному Театрі була підготовлена така анотація.

АНОТАЦІЯ

до вистави «Езоп» («Лисиця і виноград») за Гільєрме Фігейредо

трагіфарс

В різні роки репертуарна палітра вистав театру представляла цілу галерею знакових, яскравих, історичних постатей-персонажей, як то Наполеон, Марк Антоній, Іван Франко тощо. Неодноразово на сцені театру з’являлись відомі герої літературного походження , але від того не менш знакові й колоритні: Діоген, розбійник Варавва, Тарас Бульба…
На цей раз театр звертається до легендарного образу давньогрецького байкаря. Трагіфарс «Езоп» («Лисиця і виноград») Г.Фігейредо настільки ж тонкий та іронічний, як і постать головного героя, який влучно викриває найогидніші вади, притаманні людській натурі у всі часи простою та зрозумілою і водночас глибоко філософською «езоповою» мовою.
…Жив собі на Самосі філософ — не філософ, а так-собі Ксанф просто. Багатствами володів, жінку мав, вино пив, поки одного разу раба Езопа собі не купив. І була ще у того філософа дружина вродлива. Він її любив — не любив, а так собі іноді мав хтиво. Так от вона — Клея — особа пристрасна, розумна й молода почала залицятися до того… потворного раба! Обличчям і тілом гидкий, а душею пристрасний і вільний думками — дотепник був іще той і про «тварин» завжди говорив прямо. Та чи зможе він — байкар, що жадав волі, протистояти коханню та іншим закидам долі? Про це, і не тільки, театр красиву легенду розкаже яскраво. До речі, бути коханим і вільним кожен з нас має право!
У головній ролі — народний артист України Михайло Голубович
У виставі беруть участь: нар. арт. України Наталя Коваль, засл.арт. України Олександр Редя,засл.арт. України Евген Тодоракин, артисти Олеся Забєліна, Віталій Лясніков, Ольга Мірошнікова.
Режисер-постановник
та музичне оформлення — засл.діяч мистецтв України Володимир Московченко
Сценографія та костюми - Ірина Лубська
Пластика  — Альона Соляна


Фрагмент з вистави

Untitled from on Vimeo.


 
 [ подробнее... ] posted by: al keywords: гЈльєрме фЈгейредо езоп Єзоп эзоп // [ ]