Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 25.11.2007 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

Вся провда о РОберте Флетчере

   / 14:33 25.11.07  

Про це повідомляє газета Сегодня.

Як пише видання, Олег Бойко, співробітник прес-служби Держприкордонслужби повідомив, що з 14 листопада прикордонники не мають ніякого відношення до Роберта Флетчера. «Саме в цей день було засідання Сумського районного суду, що виніс постанову про адміністративний арешт Флетчера строком на 10 днів і утримування його в ізоляторі тимчасового утримування управління Міністерства внутрішніх справ у Сумській області», — говорить він, додавши, що американця відразу передали органам МВС.

У той же час керівник Центру громадських зв’язків МВС у Сумській області Віктор Степаненко заявив, що управлінню Флетчера ніхто не передавав. «У нас його немає, і ніхто його не допитує, ніякі справи про нього нам не передавали», — запевнив він. За словами Степаненка, управління у вівторок тільки одержало від прикордонників запит, у якому запитувалася інформація про те, чи перебуває американець у розшуку і чи є по відношенню до нього якісь інші доручення від правоохоронних органів.
 
 [ подробнее... ] posted by: svyat keywords: роберт флетчер глобальная система тренингов луганск аналитический журнал интвэй оренда под бизнес луганск бизнес аренда // [ ]