Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 24.10.2011 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

Німецько-український форум „ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА, ЇЇ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ„

   / 16:34 24.10.11  

№ 390 21.10.2011 р.

Членам Ради, членам Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, керівникам бізнес-асоціацій та регіональних відділень Спілки

Шановні колеги!

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує, що Бюро Делегата Німецько Економіки в Україні — за дорученням Федерального Міністерства економіки та технологій Німеччини – проводить у м. Києві німецько-український форум «ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА, ЇЇ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ», який відбудеться 09 та 10 листопада 2011р. у конференц-залі готелю «Президент-готель Київський», вул. Госпітальна, 12, м. Київ.

Головна мета заходу полягає у висвітленні сучасних світових досягнень у використанні відновлювальних джерел енергії, енергозбереження, а також у визначенні основних напрямків економічного співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері біоенергетики, зокрема, у ефективному використанні відновлювальних джерел енергії та залученні інвестицій у цю галузь.

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі та у зустрічах з німецькими підприємцями (див., будь-ласка, список і форму заявки у додатку). Участь для українських підприємців є безкоштовною. Заявки приймаються до 25 жовтня 2011р.

Програмою форуму передбачено конференцію з доповідями та дискусіями у сфері біоенергетики 09 листопада 2011р., а також ділові зустрічі та переговори між німецькими та українськими учасниками за індивідуально надісланими заявками 10 листопада 2011р.


З повагою

В.о. президента

В.Биковець
 
 [ подробнее... ] posted by: svyat [ ]