Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 21.10.2006 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

Допомогти так легко

   / 23:42 21.10.06  

Ірина Білик «Допомогти так легко»
20 жовтня в Луганському цирку відбувся концерт Ірини Білик. Виступ проходив в рамках першого в Україні благодійного туру «Допомогти так легко». Ідея допомоги безпритульним дітям належить мобільному оператору life:). Цього року акція набрала обертів та долучила до акції зірку естради Ірину Білик. 5 гривень з кожного квитка відраховуються на фундацію «Отчий дім».
Перед концертом відбулася прес-конференція, де співачка розповіла журналістам про свою небайдужість до дітей з вулиць, і також сказала, що будь-який артист мріє про такі гастрольні тури, і було б добре дати приклад іншим проводити аналогічні акції.
На концерті Ірина перевдягається чотири рази, демонструючи одяг власного дизайну і постаючи перед глядачами в різних образах. Див. фото.


Також особливість концерту додавали номери балету Дмитра Коляденка. Після концерту люди задавали багато питань, наприклад чому хлопці балету у ролі павлінів або чому на сцені з’явився срібний унітаз. Відповідь така, і з нею погодився сам Коляденко, що розуміти його ідеї, твори не потрібно, це неординарність, безпосередність, оригінальність.

Anna Yablonska (free lance writer) and Dima Kolyadenko
Тривалість концерту 2 години. За цей час Ірина виконала багато хітів з минулого, нові ліричні пісні українського мовою, а також пісню Артура Желєзняка «Рябина Алая», яка стала гімном тура «Допомогти так легко».
Усі абоненти life:), які не змогли відвідати концерт Ірини Білик в Луганську, але мають бажання допомогти, можуть надіслати sms-повідомлення вартістю 1 гривня або зателефонувати на номер 2006 і пожертвувати одну гривню зі свого рахунку. У цьому році всі зібрані кошти будуть передані у міжнародну благодійну фундацію «Отчий дім»
Тур «Допомогти так легко» стартував 18 жовтня і закінчиться 23 листопада. За цей час Ірина Білик виступить з концертом в 26 містах України. Луганськ був зупинкою номер три, після Харкова та Сіверодонецька. За словами творчого колективу співачки в Луганську був найкращий концерт. Сподіваюсь, що вони скажуть теж саме по закінченню туру.

Анна Яблонська
 
 [ подробнее... ] posted by: al [ ]