Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 14.06.2013 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

В рамках туру Земля 12 липня група Океан Ельзи завітала до Луганська

   / 09:25 14.06.13  

В рамках туру Земля 12 липня група Океан Ельзи завітала до Луганська.

Квитки розпродались майже усі, принаймні таке враження скалося через відсутність порожніх місць на стадіоні.
Хоча на своєму офіційному сайті, а також в соціальних мережах група повідомила ще на початку туру що початок шоу о 21.00, але вхід на стадіон з 19.00, Луганчанам на квитках написали 19.30. Сотні прихільниць які стояли о майже 2 годинній черзі щоб зайти на стадіон дуже переймалися через «затримку» концерту та можливості пропустити хоча б хвилину виступу улюбленої групи.
Концерт почався о 20.40 (думаю що через величезні хмари, які нависли над стадіоном) и почався дуже дуже драйвове!!

Святослав Вакарчук та його команда презентували шанувальникам треки з нового альбому: «На небі» Rendez-Vous Стріляй Обійми Джульєтта. Не могли обійти увагою і такі хіти як 911, Кішка, Там де нас нема, Холодно

Сюрпризом виступу для Луганчан став запрошений Вакарчуком Олександр Бабак, хлопець з Луганщини який змагався за звання «Голос Країни». Бабак та Варакчук разом виконали «Вище неба».

Енергетика та враження від концерту — прекрасні. Для мене особисто це спогади про шкільні та університетські роки, це дух України і шалена туга за нею, а також відчуття несчерпної гордості за Батківщину, що в нашій країні є такі зірки світового рівня!

Захоплення і повага до Океану Ельзи з кожним роком зростає, а Вакарчук не перестає дивувати і радувати своєю емоційністю та проникливістю екстів. Він митець який живе і дихає творчістю і сценою.

Наснаги і успіху!
 
 [ подробнее... ] posted by: al [ ]