Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 07.02.2008 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

Прес-служба Сєвєродонецької міської ради. Сєвєродонецьк. Діалог бізнесу та влади.

   / 12:43 07.02.08  

Сєвєродонецьк.
Діалог бізнесу та влади.

6 лютого в обласному клубі «Європейський вибір», офіс якого знаходиться в Сєвєродонецьку, відбувся семінар «Участь представників бізнесу в демократичних процесах на місцевому рівні». Учасниками заходу стали представники органів місцевої влади, підприємці-депутати міської ради, бізнесмени, представники громадських організацій підприємців, журналісти регіональних ЗМІ.
Учасникам семінару було запропоновано перегляд фільму, у якому йшла мова про бізнес-асоціації та приорітети розвитку в умовах вступу країни до СОТ, про те, як працюють ці організації на прикладах Польщі.
Депутат обласної ради, заступник міського голови Андрій Бодров зупинився на питаннях іміджу підприємця сьогоднішнього дня. «Три складових іміджа підприємця: відповідальність, стабільність, порядність, — відзначив він, — і підприємець, і громадський діяч, і політик, якщо придивитись, таким повинен бути підприємець сьогодні. Всі три аспекти мають бути присутні в іміджі підприємця обов’язково. Якщо чогось недостає, він випадає з процесів вирішення питань на місцевому рівні, що призводить й до зниження його можливостей в бізнесі.»
Андрій Бодров також зупинився на питаннях розвитку взаємовідносин підприємців з громадськими організаціями, організацій підприємців — з міською владою. Він відзначив, що в нашому місті працюють громадські організації підприємців, в тому числі клуб «Європейський вибір», і та активність, яка вже давно і системно проявляється підприємцями, говорить про те, що Сєвєродонецьк в плані малого та середнього бізнесу — це особий фрагмент в житті України. В Сєвєродонецьку дуже гарна почва для розвитку малого та середнього бізнесу. Дві складових, що її підтримують – це вдалий інвестиційний клімат та дозвільна система. І по кількості працівників, і по відрахуванням до міського бюджету малий та середний бізнес Сєвєродонецька зараз може зрівнятися з найкрупнішими підприємствами в нашому місті.
Людмила Євсеєва, начальник відділу економіки Сєвєродонецької міської ради доповіла присутнім про здобутки, проблеми та механізм розвитку діалогу влади та бізнесу в Сєвєродонецьку. Ведеться робота по разробці та прийняттю регуляторних актів, підприємці вносять свої пропозиції.
На семінарі зайшла мова і про соціальну відповідальність бізнесу. Віра Попсуй, голова правління Сєвєродонецької агенції розвитку громади, відзначила: „Це добровільний вклад бізнеса в розвиток суспільства в соціальній, економічній та екологічній сферах, пов’язаний напряму з основною діяльністю підприємства, такий що виходить за рамки визначеного законом мінімума. Соціальна відповідальність вміщує в себе комплексну відповідальність роботодавця, ділового партнера, громадянина та учасника соціальних співвідношень.“ Щодо досвіду Сєвєродонецька з цих питань, зараз в місті створено Центр соціального партнерста, працює програма «Молодіжний бізнес України», ведеться волонтерська робота в експертних та координаційних радах з питань підприємництва. Соціальне подоросління суспільства та бізнесу, як правило взаїмне: чим більше компанія витрачає на виконання соціальної функції, тим більше вона отримає.
Голова Ради ГО «Агенство Стійкого Розвитку Луганського регіону», екперт з моніторингу та оцінки проектів та програм Олексій Кубарь доповів присутнім про результати дослідження оцінки спроможності представників бізнесу Сєвєродонецька відстоювати інтереси на місцевому та регіональному рівнях. За результатами цього соціологічного дослідження 45% респондентів-представників бізнеса відповіли, що можуть впливати на рішення місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Експерт з питань бізнесу та регуляторної політики «Агенства Стійкого Розвитку Луганського регіону» Ганна Борова розповіла про дієві механізми участі представників бізнесу та організацій в демократичних процесах розвитку територій.
Підбив підсумки семінару президент обласного бізнес-клубу «Європейский вибір», директор приватного підприємства «Система» Юрій Ященко. Висновок був таким, що бізнес-асоціації — це інститути, що можуть досягнути статусу рівноправного партнера у відносинах бізнесу та влади.

Прес-служба Сєвєродонецької міської ради
 
 [ подробнее... ] posted by: al keywords: бЈзнес та влада сєвєродонецьк прес-служба сєвєродонецької мЈської ради // [ ]