Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 06.03.2011 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

Пресс-служба отдела налоговой милиции Ленинской МГНИ в г. Луганске сообщает

   / 13:50 06.03.11  

Про вилучення тютюнових виробів

03.03.11 співробітниками відділу податкової міліції Ленінської МДПІ у м. Луганську проведено операцію по припиненню незаконної діяльності з реалізації тютюнових виробів на території обласного центру.
Встановлено, що тютюнові вироби реалізуються в торгівельній мережі м. Луганська шляхом здійснення заказів у телефонному режимі та подальшого їх розвозу на автомобілі Шкода Феліція підприємцем, який немає ліцензію на право здійснення вказаної діяльності та інших дозвільних документів.
В ході документування протиправної діяльності на місці реалізації вилучено 8 600 пачок тютюнових виробів в асортименті орієнтовною вартістю 107 тис. грн. та автомобіль Шкода Феліція орієнтовною вартістю 100 тис. грн.
Крім того при проведенні огляду складських приміщень вилучено 39 965 пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 493 тис. грн., що також призначалися для подальшої реалізації.
За результатами проведення огляду квартири підприємця вилучено чорнові записи, які підтверджують незаконну торгівельну діяльність та 4,3 тис. доларів США, що були отримані від незаконної діяльності.
Усього за результатами проведених заходів вилучено ТМЦ на суму 700 тис. грн.
Проводиться подальша перевірка.

Відділ податкової міліції Ленінської МДПІ у м. Луганську.
 
 [ подробнее... ] posted by: al [ ]