Виртуальный Луганск - Последние новости назад · 01.07.2021 · вперед Login:  Pass:  
  [ О проекте ][ Доска объявлений ] [ Карта Луганска ][ Новости Луганска ][ Прайс - листы ] [ Поиск по сайту ]

ЯКИЙ ПІП, ТАКИЙ І ПРИХІД. Автор — Злой Ланцелот

   / 11:52 01.07.21  

 — Алло, Дмитрий Александрич, а вы где? Через скока будите?
 — Шо значит где? Дома я!
 — Как дома? А празник? Народ собрался……. Кто ж будет эта гаварить?
 — Какой празник? Какой народ? Валя, не задалбывай!
 — Так,….. эта……там возле ДК……. Эта народ полно они ждут уже.
 — Слушай, я тебе уже сказал, я дома, паэтаму не задалбывай меня. Ты, шо с ума сошла? Щас я, хрен знает куда, поеду из-за каковата вашева празника? Сами организавали, сами и проводите. О, сама выйдешь на сцену и шота скажешь! Все, больше не звани мне.
Так розпочався офіційний захід до Дня Конституції України, що проходив 28 червня 2021 року у селі Нижньотепле, де зараз органом управління громадою є військово-цивільна адміністрація. Яку очолює Кондратьєв Дмитро Олександрович!
В Україні лише два головних державних свята. День Конституції та День Незалежності. Наголошую, лише два! Тому, державні органи, можуть не організовувати Новий рік, якісь професійні свята тощо, але ігнорувати державні свята!
До того ж, військово-цивільні адміністрації — це державні органи для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення безпеки і нормалізації життєдіяльності населення, правопорядку.
Тобто, держава вводить безпосереднє державне управління на місцях, для того, щоб у прифронтовій зоні, навіть кожна собака, знала, що це територія УКРАЇНИ! Де діє КОНСТИТУЦІЯ! А не територія де все „по понятиям“, як у терористів.
А, захід відбувся. Хоча ВЦА до цього ні якого відношення не має. Бо все було організовано на волонтерських засадах. Бібліотекарі, яких звільнили з районної установи та досі не прийняли до громади, тобто безробітні, організували заходи в бібліотеках. Інші небайдужі, які до культури відношення не мають, організували свято. Громада впоралась. Але не ВЦА.
Гадаю, Дімку, Сергій Миколайович (заступник) не пустив. Чому? Тому, що всі кажуть, що у ВЦА керує не Кондратьєв Дмитро Олександрович, а його заступник Кривошапка Сергій Миколайович. Бо, вже не одна людина каже, що в присутності інших, або підлеглих, Кривошапка, у грубій формі, затикав рота Кондратьєву, коли той починав говорити щось не те, на думку Кривошапки. Ганьба!!!
А, що до попа. Так все це призначення Гайдая. І його відповідальність.
Джерело — https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1079313852889449&id=100024325330066
 
 [ подробнее... ] [ ]

SPORTS CHANNEL №2

   / 08:45 26.01.20  


 
 [ подробнее... ] [ ]

SPORTS CHANNEL

   / 00:39 25.01.20  


 
 [ подробнее... ] [ ]