Рубрики | Новости

Літо з Лугарями

11 Июль 2012, admin

Луганським обласним центром розвитку дитячого руху «Лугарі» з червня було запущено обласну програму «Літня школа лідера». Реалізацією Програми є організація змістовно-розважального дозвілля дітей, які відпочивають у пришкільних літніх таборах.  Літня школа лідера спрямована на розвиток інтелектуальних, лідерських, творчих здібностей; комунікативних та організаторських навичок, а також на гармонізацію особистісних та колективних взаємовідносин.

З метою забезпечення культурного дозвілля та відпочинку дітей, співробітники Центру здійснюють виїзди до районних та міських відділень Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі» для проведення ігрових та тренінгових програм, «круглих столів», конкурсів, квестів, що розроблені з урахуванням вікових особливостей дітей.

Для молодшого шкільного віку проводяться ігрові та конкурсні програми «В гостях у сказки», «Звездные планеты», «Поле чудес», «Солнечный остров»; для середнього шкільного віку: «Кем быть?», «Танцует всё», екскурс в історію «Луганщина»; для старшокласників – тренінги: «Дружная команда», «Я – лидер».

Обласний проект стартував 8 червня у пришкільних таборах м. Ровеньки, 11 червня ігрові та тренінгові програми проводилися у Кремінському районі, 12 червня – в Біловодському, а 13 червня – в Лутугинському районі, 14 червня – у м. Краснодон, 15 червня – у Краснодонському районі.

Протягом липня-серпня планується відвідання оздоровчих таборів інших містечок нашої Луганщини: ДОТ «Им. Ю. Гагаріна» (с. Слов’яносербськ), ДОЗ «Привілля» (м. Привілля), ДОТ «Мрія» (Краснодонський р-н), ДОТ «Им. О. Кошевого» (Попаснянський р-н), ДОТ «Зарниця» (Антрацитівський р-н), ДОТ «Альянс» (м. Сєвєродонецьк), «Королівські скелі» (Свердловський р-н)

Цитуючи директора ЛОЦРДР «Лугарі»: «Літня школа лідера» — це унікальна можливість для дітей протягом літа, за допомогою ігрових програм та тренінгів, розвивати в собі майбутнього лідера-активіста. Головна наша мета – дати дітям можливість реалізовувати свою особистість.»

Прес-центр ЛОЦРДР «Лугарі»

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

Реклама
Реклама

Календарь

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930