Accessibility

Главная / Бизнес / Транспорт / Маршруты междугородных и пригородных автобусов

Маршрути міжміських та приміських автобусів на 2006 рік



Список рейсів за часом
Карта маршрутів
A  Б  В  Г  Д  Є  З  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  Х  Ч  Ш  Я
 
МАРШРУТНА МЕРЕЖА
міжміських та приміських автобусних маршрутів від АС м. Луганська

Станція відправлення Кінцева станція № рейсу, маршрут Періодичність Марка автобусу Відправлення
з Луганська
Прибуття на кінцеву станцію
Луганськ Алчевськ-2 4330
маршрут
щоденно
крім нд
Газель-12 06.30 07.50
Луганськ Алчевськ-2 4400
маршрут
щоденно Газель-12 07.15 08.30
Луганськ Алчевськ-2 4410
маршрут
щоденно Газель-12 07.45 09.00
Луганськ Алчевськ-2 4360
маршрут
щоденно Газель-12 08.15 09.30
Луганськ Алчевськ-2 4426
маршрут
щоденно Газель-12 08.45 10.00
Луганськ Алчевськ-2 4434
маршрут
щоденно Газель-12 09.10 10.25
Луганськ Алчевськ-2 4402
маршрут
щоденно Газель-12 09.35 10.50
Луганськ Алчевськ-2 4412
маршрут
щоденно Газель-12 10.20 11.35
Луганськ Алчевськ-2 4420
маршрут
щоденно Газель-12 10.45 12.00
Луганськ Алчевськ-2 4428
маршрут
щоденно Газель-12 11.15 12.30
Луганськ Алчевськ-2 4340
маршрут
щоденно
крім нд
Газель-12 11.25 12.45
Луганськ Алчевськ-2 4436
маршрут
щоденно Газель-12 11.45 13.00
Луганськ Алчевськ-2 4444
маршрут
щоденно Газель-12 12.10 13.25
Луганськ Алчевськ-2 4404
маршрут
щоденно Газель-12 12.35 13.50
Луганськ Алчевськ-2 4414
маршрут
щоденно Газель-12 13.20 14.35
Луганськ Алчевськ-2 4422
маршрут
щоденно Газель-12 13.45 15.00
Луганськ Алчевськ-2 4430
маршрут
щоденно Газель-12 14.15 15.30
Луганськ Алчевськ-2 4446
маршрут
щоденно Газель-12 14.45 16.00
Луганськ Алчевськ-2 4380
маршрут
щоденно
крім нд
Газель-12 15.05 16.25
Луганськ Алчевськ-2 4406
маршрут
щоденно Газель-12 15.15 16.30
Луганськ Алчевськ-2 4416
маршрут
щоденно Газель-12 15.35 16.50
Луганськ Алчевськ-2 4424
маршрут
щоденно Газель-12 16.20 17.35
Луганськ Алчевськ-2 4432
маршрут
щоденно Газель-12 16.45 18.00
Луганськ Алчевськ-2 4440
маршрут
щоденно Газель-12 17.15 18.30
Луганськ Алчевськ-2 4448
маршрут
щоденно Газель-12 17.45 19.00
Луганськ Алчевськ-2 4408
маршрут
щоденно Газель-12 18.15 19.30
Луганськ Алчевськ-2 4438
маршрут
щоденно Газель-12 18.35 19.50
Луганськ Амвросіївка 307
маршрут
щоденно НЕОПЛАН-55 13.55 16.55
Луганськ Антрацит 1082
маршрут
пн Газель-12 05.30 07.10
Луганськ Антрацит 4301
маршрут
щоденно
крім вт
Газель-12 05.35 07.20
Луганськ Антрацит 919
маршрут
щоденно Газель-12 06.55 08.21
Луганськ Антрацит 1531
маршрут
щоденно Газель-12 07.15 09.00
Луганськ Антрацит 1525
маршрут
щоденно Газель-12 07.45 09.28
Луганськ Антрацит 907
маршрут
щоденно
крім ср
Мерседес-13 08.20 09.46
Луганськ Антрацит 4307
маршрут
щоденно
крім вт
Мерседес-18 08.35 10.20
Луганськ Антрацит 1029
маршрут
щоденно Газель-12 09.05 10.49
Луганськ Антрацит 1516
маршрут
пн Богдан-26 09.20 11.04
Луганськ Антрацит 1000
маршрут
вт ср чт сб Мерседес-12 09.45 11.32
Луганськ Антрацит 1047
маршрут
пн пт вс Мерседес-12 09.50 11.37
Луганськ Антрацит 760
маршрут
щоденно ИК-255 10.30 12.45
Луганськ Антрацит 4303
маршрут
щоденно
крім вт
Газель-12 10.55 12.40
Луганськ Антрацит 275
маршрут
щоденно
крім нд
ИК-256 11.30 13.50
Луганськ Антрацит 987
маршрут
щоденно Газель-12 11.50 13.16
Луганськ Антрацит 1533
маршрут
щоденно Газель-12 12.20 14.05
Луганськ Антрацит 1527
маршрут
щоденно Газель-12 13.00 14.04
Луганськ Антрацит 4309
маршрут
щоденно
крім вт
Мерседес-18 13.15 14.52
Луганськ Антрацит 1049
маршрут
щоденно Газель-12 13.30 15.14
Луганськ Антрацит 1518
маршрут
пн Богдан-26 13.50 15.27
Луганськ Антрацит 757
маршрут
щоденно ИК-255 14.30 16.50
Луганськ Антрацит 909
маршрут
щоденно
крім ср
Мерседес-13 15.00 16.47
Луганськ Антрацит 1059
маршрут
щоденно Газель-12 15.40 17.24
Луганськ Антрацит 4305
маршрут
щоденно
крім вт
Газель-12 15.55 17.40
Луганськ Антрацит 989
маршрут
щоденно Газель-12 16.20 17.46
Луганськ Антрацит 1535
маршрут
щоденно Газель-12 16.50 18.34
Луганськ Антрацит 1529
маршрут
щоденно Газель-12 18.05 19.46
Луганськ Антрацит 1538
маршрут
пт нд Богдан-26 18.30 20.12
Луганськ Антрацит 1053
маршрут
щоденно Газель-12 19.45 21.21
 
Автобусное расписание Украины A  Б  В  Г  Д  Є  З  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  Х  Ч  Ш  Я