PDA

Просмотреть полную версию : луганщина! объединяйся против иногородних рейдеров


Вячеслав
09.12.2010, 18:57
єднаймося проти рейдерів: нас грабують поодиньці, та побоюються об"эднаних зусиль.


відкрите звернення

шановна громада луганська!

громадська організація луганське регіональне відділення спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств україни висловлює вам свою повагу та вдячність за реальну позицію до проблем, які сьогодні є в україні.
в діяльності громадських організацій сьогодні в україні складається не все на жаль так просто і особливо для тих організацій, які реально і професійно виходять на ринок громадської діяльності.
обставини, які склалися у луганському регіональному відділенні спілки підприємців малих середніх і приватизованих підприємств україни змушують сьогодні звернутися до громадськості і політичних партій за підтримкою та допомогою, стосовно свого існування та захисту свого майна. кожна громадська організація чи суб’єкт підприємницької діяльності, чи просто громадянин україни завтра може опинитися у такій ситуації.
сьогодні існує реальна загроза інтересам громадської організації і її громадській діяльності. цю загрозу створюють групи рейдерів, до діяльності яких на жаль мають відношення представники державних структур: керівництво ленінського відділу державної виконавчої служби луганського міського управління юстиції, керівництво міського комунального підприємства бюро технічної інвентаризації, якому делеговані виконавчим органом місцевого самоврядування повноваження щодо реєстрації прав власності на нерухоме майно, приватні нотаріуси, та відкрите акціонерне товариство «райффайзен банк аваль». саме вони, в порушення норм конституції україни, закону україни «про іпотеку», «про виконавче впровадження», наказу мінюсту від 10.01.2005 року №1/5 «про затвердження форм реєстрів для реєстрації нотаріальних дій, нотаріальних свідоцтв, посвідчених написів на правочинах і засвідчуваних документах», п.244–249 наказу міністерства юстиції україни від 03.03.2004 р. «про затвердження інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами україни», ст.7 закону україни «про нотаріат», законом україни «про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», наказу мюу №7/5 від 07.02.2002 року, який зареєстровано в мюу №157/6445 від 18.02.2002 року «про затвердження тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно» є учасниками рейдерської атаки та захоплення майна нежитлового приміщення м. луганськ, квартал алексєєва, 6/38.
я богаченко в.і., на громадській засаді є головою громадської організації «луганського регіонального відділення спілки підприємців малих середніх і приватизованих підприємств україни», яке створено установчими зборами засновників 23 листопада 2007 року і затверджено рішенням ради спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств україни 04 грудня 2007 року протокол №18.
засновниками громадської організації «луганського регіонального відділення спілки підприємців малих середніх і приватизованих підприємств україни» є фізичні особи- підприємці, в тому числі і фоп ребрик і.в., яка керуючись ст.21 закону україни «про об’єднання громадян» внесла своє майно (нежитлове приміщення м. луганськ, квартал алєксєєва, 6/38) у власність громадської організації, шляхом заключення договору про внесення благодійного цільового внеску, про що підписано відповідний договір і, крім того, підписано договір оренди на це приміщення.
за адресою нежитлового приміщення м. луганськ, квартал алєксєєва, 6/38 зареєстровано громадську організацію і в цьому ж приміщенні з дати 23 листопада 2007 року і знаходиться громадська організація «луганське регіональне відділення спілки підприємців малих середніх і приватизованих підприємств україни» здійснює свою громадську діяльність і – це є юридичний факт.
станом на 30.11.2010 року фоп ребрик і.в. не вийшла з засновників та членів громадської організації, договір не розривала з громадською організацією про цільовий благодійний внесок та оренди, я фоп богаченко в.і. не вийшла з засновників та членів громадської організації, і це є юридичним фактом і знаходимося у приміщенні: м. луганськ, квартал алєксєєва, 6/38.
в наших документах і стосунках відсутня будь – яка фальсифікація. при створенні «луганське регіональне відділення спілки підприємців малих середніх і приватизованих підприємств україни» керувалося конституцією україни, зу «про об’єднання громадян», законом україни «про благодійництво та благодійні організації» іншими законами україни та статутом спілки україни. відносини, членство та майно, яке об’єднується членами громадської організації відповідно до норм діючого законодавства є добровільним правом громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

13 жовтня 2010 року, як нам стало відомо від рейдерів громадянина синяпкіна. о. в., який проживає місто луганськ, провулок гражданський, будинок,14, квартира 61, паспорт ек №737113, виданий ленінським рв умвс україни в луганській області (він же має ліцензію на арбітражного керуючого), що нерухоме нежитлове приміщення без відома фоп ребрик і.в., громадської організації знецінили і продали на прилюдних торгах, які проводилися тричі за участю аж одного учасника синяпкіна. о. в.
керівництво ленінського відділу державної виконавчої служби луганського міського управління юстиції провело прилюдні торги з грубим порушенням прямих норм законів, до цього приєдналася приватний нотаріус швидка і.м., яка видала при наявності обмежень на це приміщення свідоцтво, яке в реєстрі зареєструвала, чомусь, як довіреність, керівництво міського комунального підприємства бюро технічної інвентаризації при наявності обмежень стосовно реєстрації прав власності на це майно швидко видають технічні документи і документ на право власності і «продукт готовий» для рейдерської атаки та для перепродажу по рейдерській схемі.
з вище викладеного, ми звернулися до президента україни віктора федоровича януковича, кму, мюу, прокуратури, міліції, судів, мера міста кравченко с.і.

громадянин синяпкін. о. в. знаючи про ці факти, тобто, фальсифікацію свідоцтва, фальсифікацію проведення прилюдних торгів, факту реєстрації і здійснення громадської діяльності організації, та про подані позови з цього приводу до суду постійно виказує погрози до моєї адреси, до майна громадської організації, розпоряджається майном громадської організації (вхідними залізними дверима, знімає замки, встановлює свої, втручається в її конструкцію, позбув права володіння ключами членів громадської організації, найманих працівників і мене від вхідних дверей, які є власністю громадської організації, біля офісу постійно простоюють якісь підозрілі автомобілі, біля мого будинку, де я проживаю: м. луганськ, вулиця чайковського, 45 почали постійно з’являтися в різні часи доби (і вночі) підозрілі автомобілі, які простоюють дуже затяжно, понад 2 — 3 години, слідкують і переслідують підозрілі люди мою доньку, яка має відношення до діяльності громадської організації.
громадянин синяпкін. о. в., не маючи рішення суду про незаконне знаходження громадської організації «лрвспмсппу» в цьому приміщенні і про примусове звільнення цього приміщення громадською організацією, постійно здійснює самостійні примусові дії звільнення приміщення по відношенню до громадської організації. він постійно з’являється в це приміщення, приводить з собою кремезних чоловіків в кількості 5–6 осіб, розміром, як сам, і цілодобово тримає сторонніх осіб сумнівної охоронної фірми «цезар- плюс», де директором є ситніков. о. о. ці особи і він виказують на нас психологічний тиск, кричать, забороняють користуватися нашим стаціонарним телефоном, мережами інтернет, бігають за нами по приміщенню, кричать в приміщенні, ведуть дуже голосно свої особисті розмови та телефонні розмови по мобільним телефонам, постійно вимагають покинути приміщення, постійно погрожують викинути нерухоме майно, яке знаходиться у приміщенні, кричать у присутності свідків, що все це майно його (приміщення і нерухоме майно у приміщенні).

я, богаченко в.і голова громадської організації, керуючись нормами ст. 19 конституції україни, законом україни «про громадські організації» звертаюся до вас з проханням виказати свою реальну підтримку по викладеній ситуації.

1. для нас дуже важливо ваша публічна підтримка, яку б ви могли виказати у спосіб, який вам зручний.

# для нас дуже важливо висвітлення в змі протиправних, протизаконних дій рейдерів та залучення громадськості для об’єднаного звертання до правоохоронних органів, прокуратури, президента україни в. ф. януковича, міністра юстиції україни в наших інтересах, тобто, громадської організації, та вирішення питання шляхом письмового тимчасового обмеження дій рейдерів стосовно цього приміщення у зв’язку з поданими до судів позовних заяв на всіх учасників рейдерської атаки.
3. для нас дуже важливо ваша допомога по виказаній проблемі, присутність представника у судах та висвітлення в змі стану розгляду справ.
4. для нас дуже важливо будь – яка ваша допомога з викладеної ситуації.
5. для нас дуже важлива ваша допомога і підтримка в цій ситуації при зверненні до засобів масової інформації, або ваші рекомендації з цього приводу.

з повагою,

голова регіонального відділення спілки підприємців україни,
член ради спілки україни, член комітету підприємців
малого та середнього бізнесу при тпп україни
і.богаченко

контактні телефони:
(0642) 50–14–33

0958561488